Warunki dostawy

Zamówienia realizujemy za pomocą firm kurierskich (zwykle InPost – kurier, paczkomat) lub transportem własnym. Przesyłki dostarczane są w dni robocze (od poniedziałku do piątku). Koszt dostawy uzależniony jest od formy płatności, zawartości i wagi przesyłki i wynosi:

 1. odzież jednorazowa, sprzęt itp.:
  1. paczka do 30kg:
   • przy płatności przelewem: 18,00 zł brutto
   • przy płatności przy odbiorze: 22,00 zł brutto
  2. większe zamówienia:
   • indywidualna wycena; przy zamówieniach o wartości min. 1000,00 zł brutto wysyłka gratis
 2. środki chemiczne:
  1. paczka do 30 kg:
   • przy płatności przelewem: 29,00 zł brutto
   • przy płatności przy odbiorze: 31,00 zł brutto
  2. powyżej 30 kg:

Prosimy o podanie dokładnych danych do wysyłki oraz numeru telefonu i adresu e-mail. Brak możliwości kontaktu z osobą składającą zamówienie może skutkować anulowaniem tego zamówienia.

Przy zakupie preparatów chemicznych prosimy o kontakt w celu ustalenia warunków dostawy.

Realizację zamówienia rozpoczynamy po zaksięgowaniu płatności i wynosi ona od 1 do 4 dni roboczych. Zawsze staramy się wysyłać paczki jak najszybciej (często już w dniu, w którym otrzymaliśmy zamówienie). Tym niemniej zastrzegamy sobie możliwość wydłużenia terminu realizacji zamówień w szczególnych przypadkach do 10 dni roboczych. W takiej sytuacji zostaniecie Państwo niezwłocznie powiadomieni o możliwym opóźnieniu. W celu potwierdzenia dostępności produktu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Zamawiający ma prawo do wprowadzenia zmian w zamówieniu lub jego anulowania kontaktując się z obsługą sklepu pod adresem e-mail: sklep@chemivet.pl. Jest to możliwe wyłącznie w przypadku, gdy zamówienie nie zostało jeszcze zrealizowane i wysłane do Zamawiającego.

W przypadku zwrotu zamówienia do sklepu z powodu błędnie podanego lub niepełnego adresu, oraz/lub odmowy przyjęcia przesyłki przez Zamawiającego, Zamawiający pokrywa koszty ponownej wysyłki oraz koszty jej zwrotu.

Płatności przelewem bankowym:

Chemivet
Stębark 69
14-107 Gierzwałd
nr konta: 23 1020 3541 0000 5002 0319 8439  PKO BP II Oddział w Olsztynie

W tytule przelewu prosimy wpisać numer zamówienia.