informacje - ostatnie wpisy
Informacje

Bioasekuracja – materiały szkoleniowe

Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi materiałami szkoleniowymi – webinarami dotyczącymi ochrony przed wirusem ptasiej grypy oraz afrykańskim pomorze świń. Zaawansowana bioasekuracja – ochrona stada

Czytaj dalej »
Informacje

COVID-19 – PODSTAWOWE INFORMACJE

Od ponad dwóch lat świat zmaga się z pandemią COVID-19. Wywołujący tę chorobę koronawirus SARS-CoV-2 mutuje z dużą częstością – od 2019 roku odnotowano tysiące mutacji w jego genomie.

Czytaj dalej »
Informacje

VIRKON S W ZWALCZANIU PTASIEJ GRYPY

Jednym z najważniejszych narzędzi bioasekuracji jest dezynfekcja wszystkich powierzchni na fermie oraz wszystkiego, co wjeżdża na fermę. Skuteczność Virkonu ™ S została potwierdzona w przypadku następujących szczepów ptasiej grypy: H5N1, H9N2, H7N9, H3N2.

Czytaj dalej »
Informacje

ASEKOR 400 PLUS niezawodna broń na uciążliwe owady

Walka ze szkodliwymi owadami jest nieodzowna wielu branżach – gastronomicznej, hotelarskiej, spożywczej, rolniczej, a także w szpitalach, biurach i mieszkaniach. Owady tępi się ze względów sanitarnych i gospodarczych – roznoszą one różnego rodzaju zanieczyszczenia oraz drobnoustroje chorobotwórcze, niszczą produkty spożywcze, a w hodowli dodatkowo niepokoją zwierzęta, pogarszając ich dobrostan.

Czytaj dalej »
Informacje

Czepki jednorazowe od A do Z

Czepki są nieodłącznym elementem stroju ochronnego pracowników w wielu branżach (gastronomicznej, kosmetycznej, spożywczej, farmaceutycznej itp.). Dzięki temu zabezpieczeniu nie martwimy się o zanieczyszczenie włosami otoczenia, w którym odbywają się prace. Czepki chronią również nasze włosy przed zabrudzeniem.

Czytaj dalej »
Informacje

Rodzaje i charakterystyka fartuchów jednorazowych

Fartuchy są jednym z elementów odzieży ochronnej. To także element ubioru niezbędny w szczególności w zakładach produkcyjnych, przetwórczych czy na fermach hodowlanych. Fartuchy jednorazowe zakładane są na pozostałe ubrania – służą przede wszystkim do zabezpieczenia spodniej warstwy odzieży przed zabrudzeniem.

Czytaj dalej »
Informacje

Kategorie odzieży ochronnej

Odzież ochronna należy do kategorii powszechnie używanych produktów ochrony osobistej chroniących ciało pracownika przed podstawowymi zagrożeniami występującymi w miejscu pracy.

Czytaj dalej »
Informacje

Laur Eksperta dla ABM-1!

Z przyjemnością informujemy, że oferowany przez nas produkt biobójczy ABM-1 otrzymał Znak Jakości, nadany w III edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Doradztwa Konsumenckiego dla Firm „Laur Eksperta”.

Czytaj dalej »
Informacje

Czym jest ASF?

Afrykański pomór świń (ASF) jest wirusową, zakaźną i zaraźliwą chorobą świń domowych oraz przedstawicieli świniowatych włączając wolno żyjące dziki, guźce i świnie rzeczne. ASF znajduje się na liście A Międzynarodowej Organizacji Zdrowia Zwierząt (OIE) i podlega obowiązkowi zgłaszania.

Czytaj dalej »