informacje - ostatnie wpisy
Informacje

Próżniowe pobieranie krwi – łatwe i szybkie

Obok tradycyjnych urządzeń do pobierania krwi u zwierząt (igłoprobówek i probówko-strzykawek) coraz częściej stosowane są zamknięte systemy – aspiracyjne lub próżniowe. Zapewniają one bardziej higieniczne, wygodniejsze i szybsze pobieranie krwi.

Czytaj dalej »
Informacje

ASEKOR 400 PLUS niezawodna broń na uciążliwe owady

Walka ze szkodliwymi owadami jest nieodzowna wielu branżach – gastronomicznej, hotelarskiej, spożywczej, rolniczej, a także w szpitalach, biurach i mieszkaniach. Owady tępi się ze względów sanitarnych i gospodarczych – roznoszą one różnego rodzaju zanieczyszczenia oraz drobnoustroje chorobotwórcze, niszczą produkty spożywcze, a w hodowli dodatkowo niepokoją zwierzęta, pogarszając ich dobrostan.

Czytaj dalej »
Informacje

Czepki jednorazowe od A do Z

Czepki są nieodłącznym elementem stroju ochronnego pracowników w wielu branżach (gastronomicznej, kosmetycznej, spożywczej, farmaceutycznej itp.). Dzięki temu zabezpieczeniu nie martwimy się o zanieczyszczenie włosami otoczenia, w którym odbywają się prace. Czepki chronią również nasze włosy przed zabrudzeniem.

Czytaj dalej »
Informacje

Rodzaje i charakterystyka fartuchów jednorazowych

Fartuchy są jednym z elementów odzieży ochronnej. To także element ubioru niezbędny w szczególności w zakładach produkcyjnych, przetwórczych czy na fermach hodowlanych. Fartuchy jednorazowe zakładane są na pozostałe ubrania – służą przede wszystkim do zabezpieczenia spodniej warstwy odzieży przed zabrudzeniem.

Czytaj dalej »
Informacje

Kategorie odzieży ochronnej

Odzież ochronna należy do kategorii powszechnie używanych produktów ochrony osobistej chroniących ciało pracownika przed podstawowymi zagrożeniami występującymi w miejscu pracy.

Czytaj dalej »
Informacje

Laur Eksperta dla ABM-1!

Z przyjemnością informujemy, że oferowany przez nas produkt biobójczy ABM-1 otrzymał Znak Jakości, nadany w III edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Doradztwa Konsumenckiego dla Firm „Laur Eksperta”.

Czytaj dalej »
Informacje

Czym jest ASF?

Afrykański pomór świń (ASF) jest wirusową, zakaźną i zaraźliwą chorobą świń domowych oraz przedstawicieli świniowatych włączając wolno żyjące dziki, guźce i świnie rzeczne. ASF znajduje się na liście A Międzynarodowej Organizacji Zdrowia Zwierząt (OIE) i podlega obowiązkowi zgłaszania.

Czytaj dalej »