• ODZIEŻ JEDNORAZOWA
• SPRZĘT ZOOTECHNICZNY
• CHEMIA MYJĄCA I DEZYNFEKUJĄCA

Oferta Chemivet to przede wszystkim profesjonalne rozwiązania z zakresu mycia i dezynfekcji. Owe procesy mają na celu wyniszczenie wszelkiego rodzaju mikroorganizmów chorobotwórczych, bakterii i wirusów.

Dezynfekcję dzielimy na kilka rodzajów wynikających ze środków chemicznych użytych w trakcie zabiegów:

  1. dezynfekcja wysoką temperaturą,
  2. dezynfekcja poprzez promieniowanie (UV / jonizujące),
  3. dezynfekcja chemiczna.

Skuteczność przeprowadzonego zabiegu odkażania generują następujące czynniki: – gatunek drobnoustrojów, – metoda dezynfekcji, – środowisko wykonywania dezynfekcji (temperatura, wilgotność). Nieodzownym elementem procesu odkażania jest stosowanie chemii. Wybór odpowiednich produktów zapewni nam pożądany efekt końcowy. Ważne jest także dobranie właściwości produktu do sposobu odkażania oraz środowiska drobnoustrojów.

Szeroka oferta środków chemicznych
Na stronie naszego sklepu znajdują się preparaty najwyższej jakości takie jak: Virkon S, Rapicid, TAAB-1, Virocid, Fumagri. Warto zadbać również o maty dezynfekcyjne, które powinny znajdować się w każdej firmie produkującej, przetwarzającej i magazynującej żywność.

Jeśli zdecydujemy się na zastosowanie mat z pewnością wstrzymamy bakterie, wirusy i grzyby przed rozprzestrzenianiem się. W naszej ofercie znajdują się maty o różnych wymiarach: 50 x 60 cm, 60 x 100 cm, 100 x 120 cm, 120 x 200 cm. Równie ważne jest stosowanie odzieży ochronnej – zapraszamy do sklepu internetowego.